logo
RU
UA
Контакти менеджерів

м Біла Церква, вул. Київська 31

Про нас

ТОВ «Техно-Привід» - компанія, що динамічно розвивається, заснована в 2012 році для обслуговування електротехнічного ринку України. Сьогодні компанія є комплексним постачальником приводної техніки всесвітньо відомих виробників редукторів, електродвигунів і частотних перетворювачів.

У штат співробітників нашої компанії входять кваліфіковані фахівці: досвідчені інженерно-технічні кадри. Наші фахівці проводять технічні консультації в підборі та придбанні комплектуючих від фірм - виробників, що дозволяє забезпечити гнучкість технічних рішень, хорошу адаптацію в реальних виробничих умовах, оптимізувати рішення по відношенню ціна / якість, і динамічно слідувати всім змін та нововведень на швидко мінливому ринку приводної техніки.

В даний час ми маємо на складах найкращий асортимент редукторів і мотор-редукторів, забезпечуємо найкоротші терміни поставки - відвантаження в день оплати за більшістю позицій.

Принципи роботи:

  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування
  • Надання обладнання на безкоштовні випробування
  • Технічна підтримка, інженерні консультації
  • Інформаційна підтримка, повна інформація про продукцію
  • Доставка продукції до замовника
  • Підтримка складських позицій під постійних клієнтів
  • Гнучка система знижок постійним покупцям
  • Колектив компанії це висококваліфіковані люди, які присвятили не один рік розвитку компанії і відповідно зацікавлені в подальшому її розвитку і процвітання.
  • Фахівці підприємства завжди готові надати замовнику будь-яку інформацію про запитуваної продукції, або допомогти підібрати необхідне обладнання. Кожне замовлення відпрацьовується індивідуально, так само підбирається максимально зручний спосіб доставки продукції замовнику. Керівництво завжди йде на зустріч побажанням клієнта.
  • Ми завжди готові до діалогу і співпраці.

В даний час ми маємо на складах найкращий асортимент редукторів і мотор-редукторів, частотних перетворювачів та двигунів, і забезпечуємо найкоротші терміни поставки - відвантаження в день оплати за більшістю позицій. Нашими клієнтами є підприємства і організації, малий і середній бізнес України.

Технічні фахівці нашого підприємства нададуть допомогу у виборі оптимального приводу до Вашого обладнання, підберуть аналог вийшовшого з ладу обладнання, інших виробнтків проконсультують з питань експлуатації виробів. Особливу увагу в нашому підприємстві приділяється якості виробів, що постачаються. Вся продукція, що відвантажується, знаходиться на гарантійному обслуговуванні.

Ми готові розглянути будь-які пропозиції для співпраці.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію